OBCHODNÍ PODMÍNKY A PLATBY

 
 

Po objednání grilu či ohniště a příslušenství, vám systém automaticky pošle potvrzovací email o objednávce a poté druhý den, se s vámi spojí náš pracovník, aby zkontroloval vaši objednávku a případně ji poopravil a dohodl s vámi termín doručení, formu platby, způsob dopravy a také sdělil cenu za dopravu v případě, že neodeberete zboží osobně zde (nemáte vlastní přepravu) a preferujete doručení objednávky přes společnost Toptrans.

Vzhledem k různým velikostem ohnišť a grilů a také rozdílným hmotnostem, nelze dopředu říct kolik bude stát přeprava přímo k Vám a proto při zadání platby a způsobu dopravy objednaného zboží, ve formuláři eshopu, vždy zadejte formu platby dobírkou a osobní odběr (systém započítá nula korun).
 
Konečnou cenu za dopravu vaší objednávky, v případě, že si ji osobně nevyzvednete na adrese firmy, vám poté sdělíme podle vzdálenosti vašeho bydliště a aktuálního ceníku přepravní společnosti Toptrans, kterou pro zasílání zpravidla používáme.

Orientačně si cenu můžete spočítat zde:
www.toptrans.cz/portal/page/portal/toptrans_www_cz/ceny_prepravy/tabulka_sazeb_cr

 

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 


Balné je již v ceně grilu a ohniště, žádná další platba.
 

MOŽNOSTI PLATBY:
 
 

- PŘEDEM - převodem na účet (ušetříte poplatek za dobírku 121,- Kč),  číslo účtu : 107-6946550297/0100 

 

- Dobírkou - platba za gril či ohniště proběhne v místě doručení a to pracovníkovi přepravní společnosti TOPTRANS, kde si k ceně grilu společnost připočítá cenu za přepravu účtovanou individuálně přepravní společností podle velikosti grilu a délky trasy. Při této formě úhrady si ještě společnost Toptrans účtuje za platbu dobírkou poplatek ve výši 121,-Kč.

 

- PLATBA V HOTOVOSTI - při osobním odběru (zde nejsou účtovány již žádné další poplatky)
 
Adresa pro osobní odběr:
Liblice 46, okres Mělník, Středočeský kraj, psč : 277 32

 

Provozovatel internetového obchodu www.grilyjoska.cz si vyhrazuje právo změnit dopravce bez souhlasu příjemce zásilky (objednávajícího). Změny budou včas nahlášeny příjemci zásilky a to nejpozději v den odeslání objednávky.

 

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný nákup.