OBCHODNÍ PODMÍNKY A PLATBY

 
 

Po objednání výroby grilu, ohniště a jiného příslušenství (prostřednictvím této webové stránky), Vám systém automaticky pošle potvrzovací email o objednávce a poté zpravidla druhý či třetí den od odeslání objednávky, se s Vámi spojí náš pracovník, aby zkontroloval Vaši objednávku a případně ji poopravil a dohodl s Vámi termín zhotovení, formu platby, způsob přepravy a také sdělil cenu za případnou přepravu v případě, že si nepřijedete osobně.

Pro přepravu využíváme služeb společnosti Toptrans.

Vzhledem k různým velikostem ohnišť a grilů a také rozdílným hmotnostem, nelze dopředu říct kolik bude stát přeprava přímo k Vám a proto při zadání platby a způsobu dopravy objednaného zboží, ve formuláři tohoto "eshopu" vždy zadejte formu platby dobírkou a osobní odběr (systém započítá nula korun).

 

Cena za přepravu se počítá kombinací objemu, hmotnosti a vzdálenosti.

 
Konečnou cenu za dopravu Vaší objednávky, v případě, že si ji osobně nevyzvednete na adrese firmy, vám poté sdělíme podle vzdálenosti Vašeho bydliště a aktuálního ceníku přepravní společnosti Toptrans, kterou pro zasílání zpravidla používáme.

Orientačně si cenu můžete spočítat zde:
www.toptrans.cz/portal/page/portal/toptrans_www_cz/ceny_prepravy/tabulka_sazeb_cr


Balné je již v ceně grilu a ohniště, žádná další platba.
 

MOŽNOSTI PLATBY:
 
 

- PLATBA PŘEDEM - převodem na účet (ušetříte poplatek za dobírku 121,- Kč)  
  číslo účtu : 107-6946550297/0100 

 
 

- PLATBA V HOTOVOSTI - při osobním odběru (zde nejsou účtovány již žádné další poplatky)
 
Adresa pro osobní odběr:
Liblice 46, okres Mělník, Středočeský kraj, psč : 277 32

 

Provozovatel webu www.grilyjoska.cz si vyhrazuje právo změnit dopravce bez souhlasu příjemce zásilky (objednávajícího). Změny budou včas nahlášeny příjemci zásilky a to nejpozději v den odeslání objednávky.

 

Děkuji za pochopení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na tel: 725 506 526

Josef Znášik - majitel