Novinky

Delší dodací lhůta

07.11.2018 13:22
Vážení zákazníci,  dodací doba objednaného grilu či ohniště je v současné době cca 3 týdny od objednání.  Máte-li gril či ohniště jako dárek k vánocům, tak v současnosti (objednání v listopadu) není s dodáním do vánoc problém :) Pro přesný termín dodání produktu o který máte zájem, se...
Celý článek
Záznamy: 1 - 1 ze 1Vítejte             na stránkách výrobce originálních   grilů JOSKA       z Liblic             u Mělníka

Zahradní grily JOSKA jsou originální multifunkční zahradní grily s bočním topením pro zdravé grilování české výroby.

Grily JOSKA nabízejí široké využití pro úpravu různého druhu masa a zeleniny. Při pořízení plné výbavy grilu, získáte nejen klasický velký gril s rožněm a bočním snadno vyjímatelným topeništěm (GRANDE, KLASIK, PIKOLO) ale také možnost grilovat na kameni samostatně či společně s grilováním například kýty, grilovat na mřížce nepřímým ohněm, nebo přesunem vaničky do horní polohy grilovat jako v klasickém grilu na dřevěné uhlí a ugrilovat tak přímým grilováním např. steaky s využitím velké grilovací plochy mřížky o rozměrech 63 x 59 nebo 63 x 84 centimetrů podle velikosti grilu (KLASIK / GRANDE). 

Navíc také ještě můžete díky sadě (SET UDÍRNA) přestavět gril (GRANDE, KLASIK, PIKOLO) v klasickou udírnu a mít tak gril s udírnou, kde také můžete udit klasicky na nerezových hácích zavěšené kusy masa, ryby či klobásy. A v neposlední řadě, také při vyjmutí topeniště využít možnost opékat na otevřeném ohni, třeba špekáčky, aniž by jste museli dokupovat přenosné venkovní otevřené topeniště. 

Od roku 2014 je také v nabídce zcela jinak konstrukčně řešený zahradní gril JOSKA MINOR, kde se také griluje nepřímou metodou a který se vejde i do kufru většího automobilu.

Nejnovější novinkou v naší nabídce jsou multifunkční přenosné ohniště, jejichž hlavní výhodou oproti uzavřeným grilům je možnost sledovat hořící oheň a užít si tak velmi specifickou atmosféru při grilování a nebo jen posezení u ohně :)
 

PARTNEŘI