gril JOSKA PIKOLO

PIKOLO PREMIUM výbava s motorem K30

Nová přepracovaná větší verze grilu JOSKA PIKOLO! Pro termín výroby se informujte na tel: 725 506 526   Gril JOSKA PIKOLO je nejmenší z řady zahradních ocelových multifunkčních grilů JOSKA s bočním vyjímatelným topeništěm, který uspokojí každého, kdo neplánuje grilovat větší masa než je kýta, krůta, kuře a podobně. Maximální točný průměr rožně je 47 cm. Vnější rozměry pracovní plochy jsou 81,5 x 52 cm.  (cca 127 x 80 cm. včetně madla a topeniště). Výška pracovní plochy je 84 cm. nad zemí.    Gril je nově vybaven většími koly o průměru 160 mm. jež jsou uložena na ložiskách. Standardně v základní ceně je gril JOSKA PIKOLO dodávaný s odkládacím stolkem o rozměrech 500 x 360 mm. z Akátové spárovky, která je přišroubována na straně madla nad motorem a slouží nejen k odkládání při grilování, ale také jako ochrana motoru.     Ke grilu obdržíte zdarma plechovku vrchní barvy Bisil Thermo, kterou můžete použít pro opravy odřenin. Na tomto grilu...

Vaše cena: 23 982,00 Kč

JOSKA PIKOLO základní výbava

Nová přepracovaná verze grilu PIKOLO!  Gril JOSKA PIKOLO je nejmenší z řady zahradních ocelových multifunkčních grilů JOSKA s bočním vyjímatelným topeništěm, který uspokojí každého, kdo neplánuje, že bude grilovat větší masa než je kýta, krůta, kuře a podobně. Točný průměr rožně je 47 cm. Vnější rozměry pracovní plochy jsou 81,5 x 52 cm. (cca 127 x 80 cm. včetně postranního madla a topeniště). Výška pracovní plochy je 84 cm. nad zemí.    Gril je vybaven koly o průměru 160 mm. jež jsou uložena na ložiskách. Standardně v základní výbavě je gril JOSKA PIKOLO dodávaný s odkládacím stolkem o rozměrech 500 x 360 mm. z Akátové spárovky, která je přišroubována na straně madla nad motorem a slouží nejen k odkládání při grilování, ale také jako ochrana motoru.     Ke grilu obdržíte zdarma plechovku vrchní barvy Bisil Thermo, kterou můžete použít pro opravy odřenin. Na tomto grilu můžete: Opékat na rožni. Grilovat klasicky na mřížce nebo na žulovém kameni...

Vaše cena: 16 999,00 Kč

CORSIL pro PIKOLO

Grily JOSKA jsou opatřené standardně černou silikonovou barvou Bisil Thermo do 700° a nejsou určeny pro stálou expozici na otevřených prostranstvích vystavených povětrnostním vlivům (z tohoto důvodu doporučujeme gril po grilování schovat).   Chcete li zvýšit trvanlivost barvy a především ochranu grilu proti korozi, kde obzváště topeniště a jeho okolí vlivem vysokých teplot nejvíce trpí, nabízíme Vám a zároveň doporučujeme (narozdíl od konkurence) možnost si pod silikonovou barvu Bisil Thermo ještě připlatit za základovou silikonovou barvu do vysokých teplot CORSIL. Tato barva nejenže zvýší ochranu grilu proti korozi, ale také prodlouží životnost barvy na místech nejvíce zatížených žárem.   Pokud máte ve výbavě i postranní stolek, je opatřen základovkou také!  

Vaše cena: 799,00 Kč

Postranní stolek pro PIKOLO

Snadno vysouvací postranní stolek pro gril JOSKA PIKOLO. Vyroben z plechu o tloušťce 2,5 mm. a svázaný jakly. Opatřen třemi nerezovými háčky. Vrchní deska z akátové spárovky o rozměru 500 x 600 mm.  

Vaše cena: 1 299,00 Kč

Vyvýšená mřížka pro gril JOSKA PIKOLO

Vyvýšená grilovací mřížka pro gril PIKOLO, která se dá kombinovat při použití s rožněm (točíte maso na rožni a souběžně grilujete i na této mřížce). Při objednání grilu JOSKA PIKOLO v PREMIUM výbavě máte tuto mřížku ve výbavě také zahrnutou.  

Vaše cena: 649,00 Kč

Nerezová zarážka

Pro možnost grilování s pootevřeným víkem grilu přidejte do objednávkového košíku také tento produkt.  

Vaše cena: 150,00 Kč

Grilovací motor K30 v nerezovém pouzdře

Grilovací motor K30 (230V - 14W - 8Nm) ukrytý v kovovém nerezovém pouzdře (žádný plast), dimenzovaný pro skutečnou váhu 25-30 kg bez potřeby vyvážení.  Výhodou je celokovové provedení a také velmi tichý téměř neslyšitelný chod! Motor je vybaven vypínačem pro snadnou obsluhu při grilování. Upozornění! Motory samostatně neprodáváme!      

Vaše cena: 2 999,00 Kč

SILNĚJŠÍ DVOUBODEC 8mm. - ROŽEŇ 14 mm. pro KLASIK a PIKOLO

Pro grilování kuřat, nebo kýty postačí standardně dodávané užší dvoubodce ze 6mm. kulatiny. Pro grilování rozměrnějších druhů masa jako třeba krůta či sele si můžete přiobjednat ke grilu také tyto silnější nerezové dvoubodce z 8 mm. silné kulatiny. Doporučujeme objednat rovnou 2ks. kdy Vám dodáme jeden o šířce 18 cm. a druhý 20 cm., při objednání jednoho kusu prosím připište k objednávce který rozměr preferujete. Tyto dvoubodce lze skombinovat s menšími a udělat z nich de facto čtyřbodec při nasazení za sebou.   

Vaše cena: 319,00 Kč

Vana na přímé grilování pro gril PIKOLO

Gril JOSKA PIKOLO kromě zdravějšího bočního grilování ať už na mříce na žule či na rožni, nabízejí také možnost tzv. přímého grilování.  Pro možnost tzv. přímého grilování, se tato vana z černé oceli přesune do horních úhelníků a v ní se rozdělá oheň pro grilování, který následně klasicky zasypete uhlím či briketami a grilujete nad přímým žárem na grilovací nerezové mřížce.

Vaše cena: 899,00 Kč

Tepelný deflektor na topeniště JOSKA PIKOLO

Nově je v nabídce příslušenství tento tepelný deflektor vyrobený z nerezové pasoviny 100 x 4 mm. který se jednoduše zasune do držáků na topeništi.  Primárně slouží k lepší distribuci tepla směrem od topeniště a také do určité míry tlumí plameny při "olizovavání" grilovací mřížky přímo nad ohništěm.   Foto deflektoru z celonerezového KLASIKA

Vaše cena: 779,00 Kč

Teploměr

Teploměr s rozsahem teplot 0 - 250 °C Standardně grily nejsou opatřeny teploměrem. Chcete-li mít ve víku grilu namontovaný tento teploměr, pak jej prosím přidejte k objednávce grilu.

Vaše cena: 299,00 Kč

Nerezový pohrabáč

Praktický nerezový pohrabáč s dřevěným madlem pro snadnou manipulaci.      

Vaše cena: 150,00 Kč

Motor K15

Celokovový grilovací motor v nerezovém pouzdře pro maximální zatížení do 15 kg bez potřeby vyvažování.  Motor (230V) je opatřen vypínačem. Unašeč motoru je čtyřhranný o rozměru 6x6 mm. Motory samostatně nedodáváme, pouze v kombinaci s grilem, nebo s rožněm či samostatnou vydlicí.  

Vaše cena: 1 999,00 Kč

Záznamy: 1 - 13 ze 19
1 | 2 >>