gril JOSKA MINOR

JOSKA MINOR

Gril JOSKA MINOR je v současné době nedostupný!   Gril JOSKA MINOR je gril určený primárně k úpravě pokrmů formou rožnění. Je určen na kýtu, krůtu, kuře a podobně. Umí zdravé grilování například kýty, kdy omastek nekape do ohně (a zabraňuje se tak tvorbě zdraví škodlivých karcinogenů) ale odkapává do nerezové vany a oheň hřeje z boku.  Umí také přímé grilování na nerezové mřížce a grilování na žule.  Ke grilu obdržíte zdarma plechovku vrchní barvy Bisil Thermo, kterou můžete použít pro opravy odřenin.   Gril JOSKA MINOR v této základní výbavě obsahuje: gril vyrobený ze 3 mm. silného plechu, gril je pojízdný na kolečkách o průměru 100 mm. Vnější rozměry grilu včetně madla a uchycení rožně bez stolku jsou: š x h x výška pracovní plochy - 67 X 75 X 63 cm. Výška včetně uchycení rožně je 83 cm. Vyjímatelný rošt topeniště z kulatiny o průměru 10mm. pro snadné čištění po grilování. Nerezovou rožeň ze 12mm. šestihranu + 2 kusy nerezových...

Vaše cena: 1,00 Kč

JOSKA MINOR v plné výbavě s motorem K15

Gril JOSKA MINOR je v současné době nedostupný!   www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=1UDfldjFwxc   Gril JOSKA MINOR je gril určený primárně k úpravě pokrmů formou rožnění, nebo na žule. Je určen na kýtu, malou krůtu, kuře a podobně. Umí zdravé grilování například kýty, kdy omastek nekape do ohně (a zabraňuje se tak tvorbě zdraví škodlivých karcinogenů) ale odkapává do nerezové vany a oheň hřeje z boku.   Umí také přímé grilování na nerezové mřížce (v omezené formě) a grilování na žule.  Ke grilu obdržíte zdarma plechovku vrchní barvy Bisil Thermo, kterou můžete použít pro opravy odřenin. Tato sestava JOSKA MINOR V PLNÉ VÝBAVĚ obsahuje: gril JOSKA MINOR na kolečkách o průměru 100 mm. uložených v ložiskách a se čtyřmi háčky přivařenými na přední straně grilu. NEREZOVOU VÝBAVU - odkapávací vana s úchyty, rožeň z 12mm. šestihranu se dvěma dvoubodci ze 6mm. kulatiny, grilovací mřížka o rozměru 575 x 250 mm. z 6mm. nerezové...

Vaše cena: 1,00 Kč

JOSKA MINOR plná výbava - včetně motoru UMR 01

Gril JOSKA MINOR je v současné době nedostupný!   Gril JOSKA MINOR je gril určený primárně k úpravě pokrmů formou rožnění. Je určen na kýtu, malou krůtu, kuře a podobně. Umí zdravé grilování například kýty, kdy omastek nekape do ohně (a zabraňuje se tak tvorbě zdraví škodlivých karcinogenů) ale odkapává do nerezové vany a oheň hřeje z boku.   Umí také přímé grilování na nerezové mřížce a grilování na žule.  Ke grilu obdržíte zdarma plechovku vrchní barvy Bisil Thermo, kterou můžete použít pro opravy odřenin. Tato sestava JOSKA MINOR V PLNÉ VÝBAVĚ obsahuje: gril JOSKA MINOR na kolečkách o průměru 100 mm. uložených v ložiskách a se čtyřmi háčky přivařenými na přední straně grilu. NEREZOVOU VÝBAVU - odkapávací vana s úchyty, rožeň z 12mm. šestihranu se dvěma dvoubodci ze 6mm. kulatiny, grilovací mřížka o rozměru 575 x 250 mm. z 6mm. nerezové hlazenky.  Žula uložená v nerezovém rámečku o rozměrech 613 X 283 mm. opatřená protižárovým ochranným nerezovým...

Vaše cena: 1,00 Kč

STOLEK pro MINOR

Gril JOSKA MINOR je v současné době nedostupný!   Gril JOSKA MINOR lze také vybavit vyjímatelným postranním stolkem z masivní Akátové spárovky. Rozměry stolku jsou 500 x 360 mm.  

Vaše cena: 1,00 Kč

VYJÍMATELNÉ VÍKO PRO MINOR

Gril JOSKA MINOR je v současné době nedostupný!     Gril JOSKA MINOR můžete doplnit o vyjímatelné víko vyrobené z 1,5mm. plechu, které využijete v případě deště, kdy je maso na rožni chráněno před vodou a také je jeho využití vhodné v případě urychlení grilování. Při použití víka neuniká teplo z ohně všemi směry, ale je usměrněno na maso na jehle čímž se zkrátí doba grilování a také uspoří dřevo.   Je ošetřeno standardně silikonovou barvou Bisil Thermo a v případě, že zadáte požadavek na CORSIL bude tak ošetřen nejen gril ale také i víko (již v ceně).

Vaše cena: 1,00 Kč

CORSIL pro gril MINOR

Gril JOSKA MINOR je v současné době nedostupný!     Gril JOSKA MINOR lze opatřit stejně jako ostatní grily JOSKA základní žárovou antikorozní silikonovou barvou CORSIL, jenž je vhodná pro venkovní použití grilu při dešti, kdy ochrání gril proti následné korozi a také prodlouží životnost vrchní silikonové barvy BISIL THERMO.  Tento požadavek na ošetření CORSILEM se vztahuje na všechny objednané díly k Minoru.     

Vaše cena: 1,00 Kč

SILNĚJŠÍ DVOUBODEC 8mm. - ROŽEŇ 12mm. pro ohniště MASTER

Foto dvoubodce je z grilu JOSKA MINOR, který již není v nabídce!   Pro grilování kuřat, nebo kýty postačí standardně dodávané užší dvoubodce ze 6mm. kulatiny. Pro grilování rozměrnějších druhů masa jako je třeba krůta si můžete přiobjednat ke grilu také tento silnější nerezový dvoubodec z 8mm. silné kulatiny.  

Vaše cena: 399,00 Kč

VYJÍMATELNÉ NOHY PRO MINOR

Gril JOSKA MINOR je v současné době nedostupný!     Gril JOSKA MINOR má standardně na pevno přivařené nohy o výšce 40 cm. a celková výška grilu včetně uchycení rožně je 83 cm. Pro případ, že hodláte gril brát sebou na výlety doporučujeme zvážit objednávku dovybavení grilu vyjímatelnými nohami, které jsou vsunuty do 10cm. jaklu a po jejich vyndání je celková výška grilu jen 53 cm. a gril je tak snadno přepravitelný v osobním autě a není problém si ho kamkoli převézt a tam grilovat třeba kýtu a poté zase odvézt. Po příjezdu na místo se jednotlivé nohy snadno vsunou do jaklu a zase utáhnou.  

Vaše cena: 1,00 Kč

Nerezový pohrabáč

Nerezový pohrabáč s dřevěným madlem pro snadnou manipulaci.      

Vaše cena: 199,00 Kč

Motor K15

Celokovový grilovací motor v nerezovém pouzdře pro maximální zatížení do 15 kg bez potřeby vyvažování.  Motor (230V) je opatřen vypínačem. Unašeč motoru je čtyřhranný o rozměru 6x6 mm. Motory samostatně nedodáváme, pouze v kombinaci s grilem, nebo s rožněm či samostatnou vydlicí.  

Vaše cena: 2 099,00 Kč

Záznamy: 1 - 10 ze 10